همه چیزهایی که لازم دارید خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید 

همه چیزهایی که لازم دارید خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید

همه چیزهایی که لازم دارید خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید

همه چیزهایی که لازم دارید خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید

در مراحل اولیه ساخت خانه هوشمند خود ، ممکن است احساس کنید که از تنوع گسترده فناوری خانه هوشمند موجود گیج و مبهم شده اید. کدام دستگاه های خانه هوشمند برای مبتدیان بهترین است؟ کدام دستیار هوشمند را باید انتخاب کنید؟ و آیا بلندگوهای هوشمند واقعاً به مکالمات خصوصی گوش می دهند؟ اطلاعات زیادی در اینجا وجود دارد ، اما راهنمای مفید ما برای ایجاد یک راه اندازی خانه هوشمند پایه ای محکم برای ورود خانه شما به قرن 21 است.

 

انتخاب یک دستیار هوشمند

آمازون الکسا و دستیار گوگل دو دستیار هوشمند محبوب هستند و هر کدام با اکثر ابزارهای خانگی هوشمند کار می کنند ، در حالی که دستگاه های دیگر فقط برای استفاده با Apple HomeKit ، Bixby یا Microsoft Cortana منظور شده اند. اگر در مورد سازگاری اطمینان ندارید ، برای جزئیات خاص بسته بندی یا توضیحات محصول را بررسی کنید.

با این حال ، مگر اینکه در اجرای یک اکوسیستم خانه هوشمند Apple HomeKit ، Bixby یا Microsoft Cortana آماده باشید ، توصیه می کنیم از Google Assistant یا Alexa برای بهترین تجربه استفاده کنید.

به طور کلی ، متوجه شده ایم که تعامل دستیار Google راحت تر است ، خصوصاً اینکه Google می تواند حداکثر سه دستور را همزمان مدیریت کند. گفته شد ، در حالی که Google Assistant با بیش از 30،000 دستگاه ادغام می شود ، الکسا در نبرد سازگاری پیروز می شود و با 85000 دستگاه مانند سوئیچ های هوشمند ، پلاگین ها و موارد دیگر کار می کند.

 

انتخاب بلندگوی هوشمند

اکو و Google Home MiniCredit: آمازون / گوگل

اسپیکر هوشمند به عنوان یک مرکز مرکزی برای کنترل دستگاه های خانه هوشمند شما عمل می کند.

 

Alexa و دستیار Google از طریق برنامه های مربوطه در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما قابل دسترسی هستند ، اما توصیه می کنیم برای کنترل بهینه خانه هوشمند جدید خود ، روی بلندگوی هوشمند سرمایه گذاری کنید. بیشتر اسپیکرهای هوشمند با چندین میکروفون از راه دور ساخته شده اند تا صدای شما را از اتاق بعدی بشنوند.

 

برای خانه های هوشمند تحت کنترل دستیار Google ، ما فکر می کنیم Nest Mini مکان خوبی برای شروع برای مبتدیان است. تنظیم Mini آسان است ، در صورت وجود نویز زیاد در پس زمینه ، میزان صدای بلندگو را به طور خودکار تنظیم می کند و به سرعت به دستورات صوتی پاسخ می دهد. کمی بزرگتر از یک هاکی هاکی است و دارای یک پایه دیواری داخلی در قسمت پشتی برای آویزان شدن آسان است.

اسباب خانه های هوشمند برای شروع کار

شاخه های هوشمند

پلاگین های هوشمند اعتبار: بازبینی شده / بن کیو

این دستگاه های جمع و جور به پریزهای دیواری سنتی متصل می شوند و آنها را به دستگاه های خانه هوشمند با کنترل از راه دور ، زمانبندی و نظارت بر مصرف برق از طریق برنامه های گوشی های هوشمند ارتقا می دهند.

 

پلاگین های هوشمند یکی از ساده ترین وسایل خانه هوشمند است که می توانید استفاده کنید ، به همین دلیل ما فکر می کنیم این مکان بهترین مکان برای شروع ساخت خانه هوشمند شما است. یک پلاگین هوشمند لوازم کوچک و الکترونیکی اساسی را به دستگاههایی تبدیل می کند که می توانند از راه دور یا از طریق دستیار هوشمند شما کنترل شوند. دوشاخه به یک پریز برق استاندارد وارد می شود و دارای یک (گاهی اوقات دو) خروجی روبرو یا کناری است که می تواند به طور مستقل کنترل شود.

برخی از پلاگین های هوشمند ، مانند خروجی WiFi Smart Currant ، نظارت بر انرژی در زمان واقعی ، چندین خروجی در یک پلاگین را ارائه می دهند و برنامه های روشن / خاموش را بر اساس استفاده شما پیشنهاد می کنند. سایر پلاگین های هوشمند ، مانند Eufy Smart Plug Mini ، هنوز مانند Qurant ارتباط قوی و قابل اعتمادی را ارائه می دهند ، اما از قابلیت نظارت بر انرژی برخوردار نیستند. و مطمئناً چقدر می خواهید هزینه کنید یک عامل خواهد بود.

همچنین می خواهید از اندازه و شکل پلاگین هوشمند خریداری شده مطلع باشید. یک پلاگین حجیم مانند پلاگین هوشمند WiFi TP-Link با مانیتورینگ انرژی خروجی دیوار دوم را مسدود می کند.

 

راه اندازی خانه هوشمند

 

روشنایی هوشمند

فیلیپس HueCredit: بازبینی شده / نیک اشمیدیکر

در سرتاسر صفحه ، چراغ های LED Philips Hue به لطف راه اندازی آسان ، مجموعه ای قدرتمند از ویژگی ها و یک برنامه بصری ، در همه آزمایشات ما قرار گرفتند.

 

در حالی که می توان از پلاگین های هوشمند برای کنترل چراغ های "گنگ" مانند لامپ ها استفاده کرد ، لامپ های هوشمند و سوئیچ های هوشمند گزینه بهتری برای وسایل روشنایی هستند. هنگام انتخاب گزینه روشنایی هوشمند خود ، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بخاطر بسپارید:

لامپ های هوشمند یک نقطه شروع جذاب برای کسانی است که می خواهند به آرامی راه خود را در روشنایی خانه های هوشمند راحت کنند. لامپ های هوشمند شامل مجموعه ای از رنگ ها هستند و برای اجاره کنندگان یا کسانی که نمی خواهند با سیم های برق کمانچه کنند خوب است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که لامپ هوشمند را در پریز برق پیچ کنید و دستورالعمل های نصب را در برنامه لامپ دنبال کنید. از طرف دیگر ، تعویض هر لامپ ممکن است هزینه بر باشد.

 

سوئیچ های هوشمند با لامپ های معمولی کار می کنند - و اگرچه شما زنگ و سوت صدای لامپ هوشمند چند رنگ را نخواهید داشت ، استفاده از کلیدهای هوشمند بسیار آسان تر است. نصب یک سوئیچ هوشمند می تواند تمام لامپ های یک دستگاه را کنترل کند و شما را از شر pu نجات می دهد خرید چندین لامپ.

 

برای چراغ های کم نور ، یک سوئیچ کم نور هوشمند در دیوار به شما امکان کنترل کامل روشنایی چندین لامپ را در یک چراغ برق می دهد.

 

برای کنترل از طریق یک برنامه یا دستیار هوشمند ، باید سوئیچ چراغ با لامپ های هوشمند در وضعیت "روشن" باشد. با این حال ، عکس این مورد در مورد سوئیچ های هوشمند و کم نور است ، که حتی در صورت خاموش بودن کلید فیزیکی نیز می تواند از راه دور کنترل شود.

 

در حالی که کیت راه انداز هوشمند و رنگی Philips Hue شامل بهترین لامپ های هوشمندی است که ما آزمایش کرده ایم ، اما به هاب نیاز دارد و این قبل از اینکه واقعاً به تنظیم روشنایی هوشمند بپردازید ، هزینه اضافی است. به همین دلایل ، شما را به سمت لامپهای هوشمند Lumos هدایت می کنیم ، که نیازی به مرکز ندارند و زمان پاسخگویی سریع دارند.

 

خط پایین: اگر می خواهید همه چراغ های خود را به یک باره تبدیل کنید ، سوئیچ های هوشمند به احتمال زیاد مقرون به صرفه ترین روش برای انجام این کار هستند (و برای نصب آنها نیازی به برق حرفه ای ندارید). اما ، اگر فقط به دنبال آزمایش آب هستید ، لامپ های هوشمند یک معرفی سریع و آسان در دنیایی از برنامه های روشنایی هوشمند ، تایمر و موارد دیگر هستند.

 

زنگ در هوشمند

Google Nest HelloCredit: Google Nest

Google Nest Hello یک زنگ در خانه با کاربرد آسان است که می تواند چهره های آشنا را تشخیص دهد ، هشدارهای فوری را از طریق داده ها و WiFi ارسال می کند و هیچگاه در طول آزمایشات اتصال خود را از دست نمی دهد.

 

در طی چند سال گذشته دوربین های زنگ دار هوشمند محبوبیت زیادی را پشت سر گذاشته اند - این لوازم جانبی عالی برای خانه هوشمند شکوفا هستند. من در طول زندگی خود زنگ های درب هوشمند زیادی نصب کرده ام و این کار به راحتی اتصال چند سیم ولتاژ پایین است.

ما سالهاست که زنگ های هوشمند خانه را آزمایش می کنیم و Google Nest Hello بهترین گزینه ای است که می توانید خریداری کنید. نه تنها بلند شدن و دویدن یک سینچ است. این به اندازه کافی قابل اعتماد ، دقیق و آسان است که DIY’S امنیت خانه بدون کمک یک متخصص حرفه ای نصب می کند.

اکثر زنگ های درب خوراک ، تغذیه مستقیم ویدئو از قسمت خارج از درب منزل شما ، صوتی دو طرفه برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان و هشدارهای به موقع را ارائه می دهند که حتی وقتی در خانه نیستید به تلفن هوشمند شما ارسال می شود. با این حال ، اگر می خواهید از زنگ در خود بیشترین استفاده را ببرید ، مارک های معروف خانه های هوشمند مانند Ring و Nest به برنامه های اشتراک پولی نیاز دارند. این معمولاً کمترین هزینه ماهانه را دارد ، اما هنگام سرمایه گذاری در زنگ در هوشمند باید به آن توجه کنید.

 

اگر به دنبال یک دوربین زنگ در هستید که برای ذخیره تصاویر به اشتراک پولی نیازی نداشته باشد ، Eufy Video Doorbell را به شما پیشنهاد می کنیم. نصب ، نصب و راه اندازی سریع و استفاده از آن با قیمت مناسب بسیار لذت بخش است.

 

اکثر زنگ های درب ویدئویی هوشمند با الکسا و دستیار Google کار می کنند. اگر یک بلندگوی هوشمند دارید ، حتی می توانید زنگ در خود را همگام سازی کنید تا وقتی کسی زنگ می زند اعلامیه شما را اعلام کند.

سایر ابزارهای خانگی هوشمند برای مبتدیان

یک خانه هوشمند بیشتر از چراغ های هوشمند ، دوشاخه ها و زنگ های در است ، اما این دسته ها به راحتی می توانند خانه های متصل تری را پر کنند.

 

هنگام ساخت خانه هوشمند خود ، تعداد زیادی دستگاه هوشمند دیگر نیز باید به خاطر بسپارید ، مانند دوربین های امنیتی داخلی ، دوربین های حیوانات خانگی ، آشکارسازهای نشت آب و موارد دیگر.

ترموستات های هوشمند نیز یک افزودنی عالی هستند ، اگرچه تنظیم آنها گاهی اوقات ممکن است کمی پیچیده تر باشد. اگر می خواهید عمیق تر شوید ، این راهنما به شما کمک می کند تا یک ترموستات هوشمند را راه اندازی کنید.

آیا اینترنت شما کافی است؟

همه دستگاه های خانه هوشمند برای عملکرد صحیح به اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارند. بعضی از خانه ها ممکن است مناطقی داشته باشند که WiFi می تواند تکه تکه باشد و در بعضی از مناطق خانه شما بهتر از مناطق دیگر کار کند. با یک روتر WiFi مش ، می توانید مشکلات لکه دار اینترنت خود را برطرف کرده و به خانه هوشمند خود در ارتباط ماندن کمک کنید.

آخرین نکته در مورد اینترنت و دستگاه های هوشمند خانگی شما: روترهای WiFi معمولاً دو نوع اتصال از خود منتشر می کنند: 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز. اکثر دستگاه های خانه هوشمند به اتصال 2.4 گیگاهرتز متکی هستند ، اما ممکن است دستگاه های رایج خود را مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها به 5 گیگاهرتز متصل کنید. با شروع اتصال لوازم خانگی هوشمند جدید به شبکه WiFi خانه ، این امر ممکن است برخی از مشکلات را ایجاد کند.

برای جلوگیری از این مسئله ، اطمینان حاصل کنید که هر دستگاهی (تلفن هوشمند یا رایانه لوحی) برای راه اندازی سوئیچ خانه هوشمند جدید خود به فرکانس 2.4GHz متصل است.

نگرانی درباره حریم خصوصی خانه هوشمند

اکو muteCredit: آمازون

زنگ چراغ قرمز به معنای خاموش بودن میکروفون های اکو است و الکسا نمی تواند مکالمات شما را بشنود.

 

هر زمان که شما یک دستگاه هوشمند را به خانه خود دعوت می کنید ، این احتمال وجود دارد که حداقل از برخی از حریم خصوصی شخصی خود صرف نظر کنید.

 

وقتی شرکت های بزرگ فناوری مانند اپل ، آمازون و گوگل نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی قبلی در مورد استفاده از ضبط های صوتی را به عنوان بخشی از فرایندهای ارزیابی کیفیت دستیار صوتی مربوطه خود ، احتمالاً مورد توجه اخبار قرار گرفته باشید.

هر بار که می گویید "الکسا" یا "هی برو ogle ، "(یا هر آنچه که بیدار انتخاب شما برای بلندگوی هوشمند شما باشد) ، ممکن است کسی بتواند صدا را بررسی کند ، مگر اینکه تنظیمات حریم خصوصی خود را تنظیم کنید. با این وجود کلمه بیدار ("الکسا" یا "هی گوگل") و دستور یا س questionالی که در زیر می آید همه موارد ضبط شده است.

بنابراین ، برای شما چه معنایی دارد؟ مکالمات شما به طور خودکار برای بررسی ذخیره نمی شوند ، مگر اینکه به گوینده هوشمند خود اجازه این کار را بدهید. در هنگام راه اندازی اسپیکر هوشمند خود ، حتماً تنظیمات را فشار دهید و کنترل های حریم خصوصی را مطابق میل خود تنظیم کنید.

چند نکته دیگر برای محافظت از حریم خصوصی خانه هوشمند شما:

اکثر بلندگوهای هوشمند دارای دکمه قطع صدا برای میکروفن هستند و راهی برای خاموش کردن دوربین در اکثر صفحه های نمایشگر هوشمند (مانند Echo Show یا Nest Hub) وجود دارد.

همچنین می توانید از تعاملات خود با Google Assistant خلاص شوید و ضبط های الکسا را ​​حذف کنید.

هر بار که یک دستگاه هوشمند خانگی جدید راه اندازی می کنید ، یک گذرواژه منحصر به فرد ایجاد کنید - و حدس زدن آن را آسان نکنید ، مانند نام خانواده و تاریخ های مهم. هرچه رمز ورود شما قوی تر باشد ، احتمال ورود هکر به حساب شما کمتر است.