10 ایده برای دکوراسیون منزل با بودجه کم 

۱۰ ایده برای دکوراسیون منزل با بودجه کم

10 ایده برای دکوراسیون منزل با بودجه کم

۱۰ ایده برای دکوراسیون منزل با بودجه کم

من فکر می کنم یک سندرم جدید وجود دارد که روانپزشکان برای شروع درمان نیاز دارند. این "عقده حقارت در خانه" نامیده می شود. اگر زمان زیادی را صرف خواندن تزیین مجلات یا تماشای HGTV کنید ، در معرض خطر این بیماری هستید. اولین علامت این است که شما می بینید از اتاق هایی که به زیبایی دکوراسیون شده اند و با مبلمان و لوازم جانبی جدید به ارزش هزار دلار ساخته شده اند ، سرازیر می شوید. پس از آن ، وقتی می فهمید که هرگز با بودجه شخصی ناچیز خود قادر به پرداخت هزینه های این نوع نیستید ، احساس عدم کفایت ایجاد می شود. با این تصور که می خواهید برای همیشه به دیوارهای برهنه و مبلمان خود خیره شوید ، افسرده می شوید.

خوشبختانه ، این درست نیست در واقع روش های زیادی وجود دارد که می تواند یک اتاق را از بالا به پایین خرج کند و صرفاً صدها به جای هزاران دلار هزینه کند. در واقع ، با کمی وقت و خلاقیت ، گاهی اوقات می توانید با کمتر از 100 دلار ، به یک اتاق کاملاً جلوه ای تازه بدهید.

بهترین درمان برای یک مجموعه حقارت در خانه ، کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تزئین مجدد با بودجه است. با دیدن برخی از اتاق های عالی که مردم دیگر در بودجه های کم هزینه جمع کرده اند ، متوجه خواهید شد که شما نیز می توانید همین کار را انجام دهید.

روش های تزئین کم بودجه
اگر می خواهید خانه خود را بدون صرف هزینه زیاد شگفت انگیز جلوه دهید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که همه آنچه را که در تلویزیون و مجلات دیده اید فراموش کنید. وقتی دکوراتورها در تلویزیون فضایی را ایجاد می کنند ، تقریباً همیشه این کار را به گران ترین شکل ممکن انجام می دهند. آنها همه چیز را در اتاق بیرون می اندازند ، در جایگزینی های پیشرفته سرمایه گذاری می کنند و پیمانکاران را برای نصب آنها استخدام می کنند.

برای انجام مجدد یک اتاق با کمترین هزینه ممکن ، باید متفاوت به آن نزدیک شوید. هدف شما باید به جای تغییر همه چیز ، حفظ هرچه بیشتر باشد ، در عین حال یافتن راه هایی برای جدید جلوه دادن چیزهای قدیمی خود. به جای خرید موارد کاملاً جدید ، باید سعی کنید از چیزهایی که قبلاً دارید یا می توانید برای یک آهنگ دست دوم تهیه کنید استفاده کنید. و به جای آوردن مزایا ، هر زمان که ممکن است باید کار را خودتان انجام دهید.

1. خودتان این کار را انجام دهید
تکنیک تزئین بودجه کم Diy
تقریباً هر نوع کار بازسازی یا دکوراسیون مجدد ارزان تر است وقتی که خودتان این کار را بجای استخدام یک حرفه ای انجام دهید. Investopedia چندین نمونه از میزان DIY که می تواند شما را در مشاغل معمول تزئینات منزل پس انداز کند ارائه می دهد:

نصب کفپوش وینیل یا مشمع کف اتاق. هزینه شغل حرفه ای: برای یک اتاق 10 در 10 فوتی ، حدود 700 دلار. هزینه DIY: 350 دلار پس انداز احتمالی: 350 دلار
نصب کفپوش سخت هزینه شغل حرفه ای: حدود 8.50 دلار برای هر فوت مربع ، یا 1275 دلار برای یک اتاق 150 متر مربع. هزینه DIY: حدود 5.50 دلار برای هر فوت مربع یا 825 دلار برای هر اتاق. پس انداز احتمالی: 450 دلار
نصب Backsplash آشپزخانه. هزینه شغل حرفه ای: حدود 850 دلار. هزینه DIY: حدود 300 دلار. پس انداز احتمالی: 550 دلار
نقاشی داخلی. هزینه شغل حرفه ای: حدود 1685 دلار برای کل خانه (حدود 1500 فوت مربع). هزینه DIY: حدود 400 دلار. پس انداز احتمالی: 1،285 دلار.
اضافه کردن یک عرشه. هزینه شغل حرفه ای: برای ساخت یک عرشه 10 در 12 فوت ، حدود 2450 دلار. هزینه DIY: حدود 750 دلار. پس انداز احتمالی: 1700 دلار.
یکی دیگر از مزایای DIY رضایت داشتن از نشان دادن پروژه ای است که با دستان خود انجام داده اید. اقتصاددانان حتی نامی برای این پدیده دارند: آنها آن را "اثر IKEA" می نامند ، بعد از فروشگاهی كه در ساخت مبلمان آماده است.

مطالعه ای در سال 2012 در هاروارد نشان داد که افراد به طور مداوم برای چیزهایی که خود ساخته اند ارزش بالاتری قائل می شوند و آنها را از نظر ارزش با کار متخصصان برابر می دانند. به همین ترتیب ، شما احتمالاً برای یک میز 100 دلاری که برای خودتان تازه کار کرده اید بیش از یک میز غذاخوری 1000 دلاری که تازه در یک فروشگاه انتخاب کرده اید ، ارزش خود را خواهید داشت. حتی اگر میز کک فروشی چند وصله رگه ای داشته باشد ، این میز شماست و بنابراین نسبت به میز کاملاً نمایشگاه با برچسب قیمت متناسب با آن احساس دلبستگی می کنید.

2. مبلمان را مرتب کنید
تنظیم مجدد تکنیک مبلمان
فقط با مرتب کردن مجدد مبلمان می توانید ظاهر و فضای اتاق را به طرز چشمگیری تغییر دهید. به عنوان مثال ، اگر اولین چیزی که هنگام ورود به اتاق نشیمن خود می بینید پشت کاناپه است ، مبلمان بزرگ جلوی ترافیک را می گیرد. به راحتی انتقال مبل به دیوار مقابل می تواند یک نقطه کانونی جدید ایجاد کند ، جریان ترافیک را بهبود بخشد و در عین حال اتاق را جذاب تر نشان دهد. و از همه مهمتر اینکه هیچ هزینه ای ندارد.

اگر نمی توانید روش خوبی برای چیدمان راحت مبلمان اتاق پیدا کنید ، این لزوما به این معنی نیست که به مبلمان جدیدی نیاز دارید. قبل از ورود به فروشگاه ها ، "خرید خانه خود" را امتحان کنید. شاید قطعه موردنیاز شما در حال حاضر در اتاق دیگری نشسته باشد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را با یکی از قطعاتی که اکنون استفاده می کنید تعویض کنید.

در موارد دیگر ، مسئله این نیست که شما به مبلمان مختلفی در اتاق احتیاج دارید - این است که شما قبلاً بیش از حد در آنجا دارید. به جای آوردن قطعات دیگر ، باید قطعاتی را بیرون بیاورید. می توانید قطعات ناخواسته را به اتاق های مختلف خانه منتقل کنید ، یا فقط آنها را به شخصی که می تواند از آنها استفاده کند تحویل دهید.

مرتب سازی مجدد اتاق ها تمرکز اصلی Use-What-You-Ha است

مدرسه تزئینات. بنیانگذار آن ، Lauri Ward ، قصد دارد به جای خرید بسیاری از وسایل جدید ، به مردم در ایجاد فضاهای زیبا با مبلمان در اختیار داشته باشد. شما می توانید چندین نمونه را در گالری آنها ببینید که فقط با جابجایی مبلمان موجود تغییر شکل داده اند. اتاق پس از اتاق از بی نظمی و بهم ریختگی ، به زیبایی و دنج می رود - و در بیشتر موارد ، هیچ چوب مبلمان جدید اضافه نشده است.

3. مبلمان و لوازم جانبی را دوباره مورد استفاده قرار دهید
لوازم جانبی مبلمان را دوباره استفاده کنید
اگر کل خانه خود را جستجو کرده اید و نمی توانید یک مبلمان مناسب برای اتاق خود پیدا کنید ، هنوز تسلیم نشوید. بعضی اوقات می توانید با تبدیل یک قطعه قدیمی به هدفی جدید آنچه را می خواهید بسازید. به عنوان مثال ، می توانید از میز به عنوان میز ، یا از کابین شب به عنوان میز تلویزیون استفاده کنید.

تغییر کاربری مبلمان اغلب شامل تغییر شکل ظاهری آن است. به عنوان مثال ، شما می توانید یک میز چوبی را قبل از تبدیل آن به میز کار رنگ آمیزی یا دوباره کاری کنید - یا می توانید یک قطعه کامل را جدا کنید و از قسمتهای مختلف آن به روش های جدید استفاده کنید.

در اینجا چند نمونه از قطعات قدیمی که برای استفاده های جدید استفاده شده اند آورده شده است:

یک قفسه کتاب از کشوهای کمد. آپارتمان درمانی نشان می دهد که چگونه یک زوج شیکاگو مجموعه ای از کمد های دست دوم رایگان را به یک کتابخانه سفارشی تبدیل کرده اند. آنها تمام کشوها را از کمدها برداشته ، سفید رنگ کردند و روی دیوار نصب کردند. کتاب های آنها بر اساس رنگ در این "قفسه ها" دسته بندی شده است.
قفسه بندی از کمد. اگر کشوهای کمد خود را به قفسه کتاب تبدیل کرده اید ، بقیه کمد هنوز هم می تواند مفید باشد - می توانید تخته های چوبی را که در آن کشوها در آن قرار داشتند اضافه کنید تا قفسه های باز ایجاد کنید. در HGTV می توانید یک کمد قدیمی را ببینید که به یک کیف رنگارنگ برای نگهداری کتاب ها و بازی ها تبدیل شده است.
نواری از یک کتابخانه. هاوس زیبا یک قفسه کتاب عتیقه را نشان می دهد که یک زوج نیویورکی برای استفاده به عنوان میله ، قصد استفاده از آن را داشتند. هنوز چند کتاب در قفسه بالا نگهداری می شود ، اما در بطری های مشروب و ظروف شیشه ای سه خانه پایین.
غرور غرق شدن از یک کمد. اگر نمی توانید فقط کابینت غرور مناسب سینک ظرفشویی خود را پیدا کنید ، می توانید از روی کمد قدیمی آن را تهیه کنید. HGTV مثالی را نشان می دهد که از یک کمد عتیقه متناسب با سرویس بهداشتی سنتی ساخته شده است.
4. خرید دست دوم
خرید مبلمان دست دوم
بعضی اوقات ، تهیه مبلمان مورد نیاز خود با استفاده از چیزی که قبلاً دارید امکان پذیر نیست. اما حتی اگر مجبور باشید یک قطعه جدید بخرید ، به این معنی نیست که باید کاملاً جدید باشد. مکان های زیادی برای یافتن مبلمان دست دوم با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه ای که در یک نمایشگاه دارید پرداخت می شود.

مکان هایی برای خرید دست دوم شامل:

مراکز استفاده مجدد اگر در منطقه شما یک مرکز استفاده مجدد مانند Habitat for Humanity ReStore وجود دارد ، این باید اولین مکانی باشد که برای پروژه های خانه خود خریداری می کنید. این فروشگاه ها مواد بسیار متنوعی را که از ساخت و سازهای جدید به جای مانده و همچنین مصالح نجات یافته از ساختمان های قدیمی را به فروش می رسانند. با کسری از هزینه خرده فروشی می توانید مبلمان ، لوازم خانگی و بسیاری دیگر از مواد بازسازی خانه را پیدا کنید.
دست دوم فروشی ها. فروشگاه های صرفه جویی فقط برای لباس نیستند. بسیاری از فروشگاه های بزرگ اقتصادی مانند Goodwill نیز وسایل و لوازم خانگی را به فروش می رسانند. حتی در فروشگاه های کوچک تری نیز می توانید قطعات کوچک مانند لامپ ، ظروف شیشه ای و کارهای هنری را برای خانه خود پیدا کنید.
Craigslist. گروه Craigslist محلی شما مکان خوبی برای یافتن وسایل خانه با قیمت ارزان است. برای دیدن لیست مبلمان ، لوازم خانگی ، عتیقه جات ، و "خانه" بخش "برای فروش" را بررسی کنید. این دسته آخر یک کاتچال است که می تواند شامل هر چیزی از یک لامپ گدازه گرفته تا یک کوره گاز باشد.
چرخه آزاد هیچ معامله ای بهتر از چیزی نیست که کاملاً رایگان باشد. Freecycle یک شبکه جهانی از گروه های محلی است که در آن افراد می توانند وسایل ناخواسته خود را به دیگران که می توانند از آن استفاده کنند منتقل کنند. مانند نسخه ای از Craigslist است که همه چیز در آن رایگان است. برای پیدا کردن یک گروه چرخه freecy در منطقه خود ، فقط به Freecycle.org بروید و مکان خود را وارد کنید.
5. از Paint استفاده کنید
از Paint به صورت خلاقانه استفاده کنید
یکی از ارزان ترین روش های تبدیل اتاق استفاده از رنگ است. در عرض چند ساعت ، می تواند دیوارهای رنگ و رو رفته و مبهم را دوباره تازه نشان دهد - یا رنگ آنها را برای ظاهری کاملاً متفاوت تغییر دهد. قیمت یک گالن رنگ با کیفیت بالا حدود 35 دلار است و پوشاندن یک اتاق با اندازه متوسط ​​فقط 2 گالن طول می کشد. بنابراین با صرف 70 دلار کل ، می توانید یک اتاق را کاملاً جدید جلوه دهید.

پایان رنگ
شما می توانید کارهای بیشتری نسبت به غلتاندن آن روی دیوار انجام دهید. با ترکیب رنگ های مختلف ، می توانید انواع مختلفی از جلوه های جالب مانند موارد زیر را ایجاد کنید:

راه راه با ضرب کردن بخشهایی از دیوار و رنگ آمیزی بین خطوط ضبط شده ، می توانید راه راههای افقی یا عمودی ایجاد کنید. ساده ترین راه برای این کار رنگ آمیزی راه راه های رنگی روی یک دیوار سفید است. شما همچنین می توانید نوارهای یک رنگ را رنگ کنید ، بگذارید خشک شود و سپس مناطق را در بین سایه متضاد رنگ کنید.
Ombre اگر بلند پرواز تر هستید ، می توانید به دیوارهای خود جلوه ای عالی بدهید ، از نور به تاریکی به طول دیوار. ابتدا تمام دیوار را به رنگ روشن رنگ کرده و بگذارید خشک شود. سپس سایه تیره تر از همان رنگ را فقط روی دو سوم پایین دیوار قرار دهید. بعد از خشک شدن ، قسمت پایین را با تیره ترین رنگ رنگ کنید.
استنسیلینگ برای ایجاد ادای بیشتر 

الگوهای قبلی روی یک دیوار نقاشی شده ، از شابلون استفاده کنید. می توانید شابلون های آماده را از فروشگاه های خانگی خریداری کنید یا خودتان را از مقوای سفت تهیه کنید. فقط الگوی مورد نظر خود را روی مقوا ردیابی کرده و برش دهید. سپس ، استنسیل را به سمت بالا به سمت دیوار نگه دارید و روی آن نقاشی کنید. برای تکرار الگو به دلخواه می توانید از همان شابلون بارها و بارها استفاده کنید. به این ترتیب می توانید حاشیه ای را در اطراف اتاق ایجاد کنید یا حتی کل دیوار را بپوشانید. استفاده از استنسیل روش خوبی برای بدست آوردن نمای کاغذ دیواری طرح دار با هزینه کم است.
شستشوی رنگی این روش به یک دیوار رنگ آمیزی شده ابتدایی ظاهری لطیف و بافتی می بخشد. پس از رنگ آمیزی دیوار ، با لعاب شفاف ، که می تواند شفاف یا رنگی باشد ، از روی آن عبور کنید. استفاده از لعاب به صورت ضربات کوتاه و تصادفی با قلم مو باعث طبیعی تر و کمتر یکنواخت شدن آن می شود.
اسفنجی کردن این روش دو رنگ رنگ را با یک اسفنج دریایی ترکیب می کند و یک الگوی خالدار تصادفی ایجاد می کند. با رنگ آمیزی دیوار به رنگ ثابت شروع کنید. سپس سایه دوم رنگ را با اسفنج بزنید. این روکش رویی اغلب با لعاب مخلوط می شود تا شفاف شود. شما می توانید رنگ پهن شده را برای ظاهری نرمتر مخلوط کرده و یا برای جلوه ساییده آن را تیز بگذارید.
خاموش کردن sponging کردن مثل sponging برعکس است. با استفاده از یک لایه پایه یک رنگ ، به همان روش شروع می شود. سپس ، تمام دیوار را با رنگ دوم رنگ کنید و با استفاده از اسفنج مقداری از رنگ را پاک کنید در حالی که هنوز مرطوب است. این فقط با اشاراتی از پوشش پایه که نمای خوبی دارد ، رنگ اشباع تری به دست می دهد.
خشن ژنده پوش مانند اسفنج است ، اما به جای اسفنج ، کت بالا را با یک پارچه مچاله شده می مالید. همانطور که پارچه را از طریق دیوار می کوبید ، چین و چروک های موجود در پارچه الگوهای نامنظمی ایجاد می کند. می توانید به جای پارچه از کیسه های پلاستیکی یا کاغذی نیز استفاده کنید.
Rag-Rolling. این یک نوع تکنیک پارچه است. به جای اینکه پارچه را مچاله کنید ، آن را به یک استوانه بپیچانید و آن را به پایین دیواره بچرخانید. این باعث ایجاد رگه های طولانی تر در رنگ می شود ، دقیقاً مانند رگه های طبیعی موجود در سنگ.
کشیدن این روش نوارهای باریک و بلندی را به شما می دهد که به پایین یا از دیوار عبور می کنند. ابتدا با استفاده از یک لایه رنگ و سپس یک لایه لعاب شروع کنید. سپس ، یک برس موی بلند بگیرید و موها را در امتداد سطح لعاب کشیده کنید. اگر از برس مخصوص ریز بافت به نام برس استری استفاده می کنید ، این روش می تواند نمای ابریشم خام روی دیوارهای شما باشد.
ایجاد جزئیات با رنگ
دکوراتورها اغلب می گویند شما باید اتاق خود را طوری برجسته کنید که جزئیات معماری آن مانند شومینه یا ارتفاعات مختلف سقف برجسته شود. با این حال ، اگر فضای شما از این نوع جزئیات برخوردار نیست ، می توانید آنها را - یا حداقل توهم آنها - را با رنگ ایجاد کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید:

یک دیوار لهجه ایجاد کنید. اگر اتاق شما فاقد ویژگی کانونی است ، می توانید با رنگ آمیزی یک دیوار به رنگ متضاد یکی از آنها را اضافه کنید. اگر فقط یک دیوار قرمز عمیق یا سبز روشن باشد در حالی که بقیه اتاق سفید یا بژ است ، رنگ زنده به طور طبیعی چشم را به خود جلب می کند. برای استفاده از این نقطه کانونی جدید ، مبلمان و هنر را در اتاق قرار دهید.
سقف ها را بلندتر نشان دهید. در بسیاری از خانه ها سقف به رنگ سفید رنگ آمیزی می شود تا بلندتر به نظر برسد. با این حال ، اگر هنوز احساس می کنید سقف هایتان خیلی پایین به نظر می رسند ، می توانید با گسترش رنگ دیوار تا کمی سقف ، توهم ارتفاع بیشتری ایجاد کنید. اگر قالب تاج دارید می توانید آنها را متناسب با دیوار رنگ کنید. در غیر این صورت ، می توانید یک نوار باریک از رنگ دیوار را تا انتهای لبه سقف اضافه کنید. این باعث می شود که دیوارها بلندتر به نظر برسند در حالی که سقف دورتر به نظر می رسد.
اتاق های کوچک را بزرگتر کنید. در یک اتاق مخصوصاً کوچک ، سقف بلند مطلوب نیست. بلندتر به نظر رسیدن اتاق ، توجه شما را به باریک بودن اتاق جلب می کند. بنابراین ، برای ایجاد فضای بیشتر در اتاق ، می توانید از همان ترفند رنگ سقف برعکس استفاده کنید. رنگ سقف را تیره تر از دیوارها بکشید ، و باعث می شود سقف کمتر به نظر برسد - که به نوبه خود دیوارها را به سمت بیرون هل می دهد. همچنین می توانید رنگ سقف را کمی به سمت پایین دیوارها گسترش دهید.
فضاها را جداگانه احساس کنید. گاهی اوقات یک اتاق بزرگ و بزرگ می تواند احساس فضای بسیار زیادی داشته باشد. وقتی یک اتاق غول پیکر به عنوان آشپزخانه ، اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری عمل می کند ، مشخص نیست که یک فضا از کجا متوقف می شود و فضای بعدی شروع می شود. رنگ یکی از راه های هویت بخشیدن به هر منطقه است. با نقاشی دو دیوار مجاور به رنگ متضاد ، آن گوشه اتاق را به عنوان یک فضای جداگانه مشخص می کنید.
نقاشی سایر سطوح
رنگ فقط مخصوص دیوارها نیست. در واقع می توان تقریباً هر چیزی را در اتاق با دادن یک لایه رنگ تازه به آن تغییر داد.

یکی از موارد معمول استفاده از رنگ ، ایجاد جلوه ای تازه به مبلمان یا کابینت های چوبی قدیمی است. به عنوان مثال ، اگر یک کمد قدیمی را در بازار کک فروشی پیدا کنید ، اما آن را با رنگ سبز کمرنگ و مات پوشانده است ، لازم نیست رنگ یک معامله شکن باشد. فقط با ارزش چند دلار رنگ ، می توانید یک کمد سفید ترد داشته باشید که کاملاً جدید به نظر برسد.

شما همچنین می توانید درست عکس این کار را انجام دهید: ساخت قطعات ارزان و ارزان مانند ساخت یک عتیقه با پایان دادن به آنها. برای این کار به دو رنگ متضاد رنگ نیاز دارید 

و یک قوطی ماده ترکیبی شما ابتدا روی پایه اصلی نقاشی می کنید ، سپس ماده ترقه ای و سپس روکش اصلی متضاد را رنگ می کنید. با ترمیم ، ترک خوردگی باعث ترک خوردن لایه رویه در بعضی از قسمتها می شود و باعث می شود تا لایه پایه کاملاً نمایان شود.

اما رنگ آمیزی مجدد مبلمان تنها آغاز کار است. شما همچنین می توانید از رنگ در موارد زیر استفاده کنید:

طبقه. شما می توانید کف ایوان چوبی یا بتونی را با ایوان محکم و رنگ کف پنهان کنید. این هزینه تقریباً همان رنگ دیوار است ، اما به اندازه کافی قوی است که می تواند در برابر ترافیک پا ایستادگی کند. رنگ آمیزی کف روشی آسان و ارزان برای بدست آوردن نمای مشمع کف اتاق یا وینیل است. می توانید مربع ها را به صورت الگوی شطرنجی رنگ آمیزی کنید ، یا از استنسیل استفاده کنید تا طراحی دقیق تری ایجاد کنید. در مناطق پرتردد مانند گلخانه یا گاراژ می توانید از رنگهای کف اپوکسی سخت استفاده کنید که هزینه آنها برای هر گالن حدود 50 دلار است.
پیشخوان اگر عاشق نمای پیشخوان گرانیت هستید اما توانایی پرداخت هزینه را ندارید ، رنگ با هزینه کمتری می تواند ظاهر مورد نظر شما را بدست آورد. کیت های مخصوص پوشش باعث می شوند که پیشخوان های لمینت با قیمتی کمتر از 100 دلار مانند سنگ به نظر برسند. این کیت ها شامل آغازگر ، چندین سایه رنگ ، ابزارهایی برای اعمال آنها و روکشی است که می تواند در برابر استفاده زیاد مقاومت کند. استفاده از همه این کت ها به زمان نیاز دارد ، اما وقتی کارتان تمام شد ، با کمتر از هزینه لمینت جدید ، ظاهر سنگ خواهید داشت.
لوازم خانگی اگر وسایل آشپزخانه شما خراشیده یا فرورفته هستند ، یا رنگ آنها واقعاً قدیمی است (مانند آووکادو) ، می توانید با استفاده از رنگ لوازم خانگی ظاهر آنها را تغییر دهید. این رنگ خاص به فلز می چسبد و می تواند در برابر گرما و سایش مقاومت کند. شما می توانید رنگ لوازم خانگی را در یک قوطی اسپری با قیمت حدود 10 دلار ، یک قوطی بزرگ با حدود 30 دلار یا یک بطری کوچک لمسی با قیمت 5 دلار تهیه کنید.
مراکز پیام روش جالب دیگر برای بازسازی دستگاه با رنگ ، رنگ آمیزی درب یخچال با رنگ تخته سیاه است. این درب را به سطحی تبدیل می کند که می توانید درست مثل تخته سیاه روی آن بنویسید. می توانید از آن برای نوشتن یادداشت به اعضای خانواده یا یادآوری مواردی که باید در فروشگاه تحویل بگیرید استفاده کنید. همچنین می توانید از رنگ تخته چوبی روی دیوارها و مبلمان استفاده کنید. یک چهارم رنگ تخته سفید 10 تا 20 دلار قیمت دارد.
سطوح فلزی با یک قوطی اسپری 10 دلاری می توانید ظاهر هر فلزی را تغییر دهید - وسایل سبک ، مبلمان فلزی ، حتی دستگیره ها و دستگیره های کابینت. می توانید جلوی آسیب دیده را به نظر جدید بیاورید و یا یک سازه برنجی قدیمی را در یک مدل مرسوم ، مانند نیکل مسواک زده شده یا برنز مالیده شده روغن ، از نو بسازید.
تبدیل اتاق با رنگ
تعداد زیادی وبلاگ طراحی نشان می دهد که چگونه می توانید از رنگ برای تغییر ظاهر هر اتاق در خانه استفاده کنید. مثالها عبارتند از:

یک طبقه استنسیل شده خانواده پترسیک از یانگ هاوس لاو یک کمد دیواری بزرگ و گوشه ای از سینک ظرفشویی در اتاق خواب خود داشتند و روی آن فرش های بژ و مایل به زرد قرار گرفته بود. آنها می خواستند کفپوش را عوض کنند ، اما بلافاصله توانایی انجام این کار را ندارند. بنابراین به عنوان یک اقدام موقت ، آنها فرش را پاره کردند و یک الگوی شابلون را روی کف کف چوبی نقاشی کردند. آنها چوب را سمباده زدند ، یک لایه آستر و یک لایه رنگ نیمه براق اضافه کردند و استنسیل را روی آن در سایه دیگری قرار دادند. کل فرآیند پنج ساعت طول کشید و فقط 24 دلار از مواد استفاده شد. آنها بعداً کفها را با یک درزگیر به پایان رساندند تا بهتر در برابر ترافیک ثابت پا بایستند.
دوباره انجام یک آشپزخانه از بالا به پایین. الیزابت مکسسون از سنت لوئیس در ماجراهای الیزابت در مورد چگونگی نقل مکان او به یک خانه جدید با آشپزخانه مخوف ، خراب و خرما می نویسد. از آنجا که توانایی خرید یک مدل کامل را نداشت ، تقریباً در هر سطح اتاق از رنگ استفاده کرد. او روی دیوارها یک تزئین تزئینی انجام داد ، کابینت ها را به رنگ سیاه و سفید رنگ آمیزی کرد ، یک الگوی به کف وینیل اضافه کرد و با استفاده از تکنیکی که درجا ساخته بود ، پیشخوان ها را دوباره مرتب کرد. هزینه کل هزینه کمتر از 500 دلار بود.
آشپزخانه ای روی بند کفش. مقاله ای در Sunset نشان می دهد که یک آشپزخانه با بودجه ای حتی بیشتر از استخوان های برهنه دوباره ساخته شده است: فقط 30 دلار صاحب خانه با رنگ آمیزی مجدد همه چیز در رنگ های شاد و روشن ، آشپزخانه تاریک و متعلق به دهه 1950 را دگرگون کرد. او کابینت ها را با دستگیره های آبی زرد و لوازم خانگی را به رنگ آبی روشن با دستگیره ها و صفحه های نارنجی درآورد.
یک اتاق خشکشویی وبلاگ نویس DIY از نظر در طول راه با بودجه 157 دلار اتاق لباسشویی خود را تغییر داد و بیشتر تغییرات را با رنگ انجام داد. او یک دیوار لهجه شیب دار ایجاد کرد و روی کف وینیل خود راه راه های برجسته کشید. او همچنین یک کابینت حیاط فروشی ، از جمله دستگیره ها و چندین قاب عکس را دوباره رنگ آمیزی کرد.
6. از کاغذ استفاده کنید
از کاغذ دیواری کاغذی استفاده کنید
کاغذ دیواری ها الگوهای متنوعی دارند ، برخی از آنها برای تولید مثل با رنگ بسیار پیچیده هستند. همچنین باعث ایجاد سطحی بادوام می شود که تمیز کردن آن نسبت به دیوار رنگ شده آسان تر است. اما متأسفانه هزینه کاغذ دیواری بسیار بیشتر از رنگ است - حدود 30 دلار برای هر رول یا 1 دلار برای هر فوت مربع. همچنین قرار گرفتن روی دیوارها مدت زمان بیشتری طول می کشد.

بنابراین وقتی بودجه کافی دارید ، کاغذنشینی در یک اتاق معمولاً بهترین گزینه شما نیست. با این حال ، کاغذ دیواری ها هنوز هم می توانند جایی در بازسازی اتاق های بودجه داشته باشند. با استفاده از کاغذ برای برجسته کردن فضای کمی می توانید تأثیر بزرگی بگیرید.

برخی از نمونه ها عبارتند از:

کاغذ دیواری در گوشه و کابینت. به جای کاغذ دیواری 

در اتاق ، می توانید از رنگ در بیشتر دیوارها و کاغذ در یک منطقه کوچک که می خواهید برجسته کنید استفاده کنید. یک رول کاغذ برای پوشاندن یک طاقچه کوچک یا پشت یک قفسه کتاب داخلی بیش از اندازه کافی است. در یک مکان آشپزخانه ارزان قیمت که توسط این خانه قدیمی پوشانده شده بود ، یک صاحب خانه برخی از درهای کابینت خود را برداشته و دیوارهای پشت قفسه ها را با یک کاغذ گلدار روشن پوشانده است. این هزینه فقط 50 دلار بود و بسیار ساده تر از تلاش برای طراحی نقاشی در چنین فضای تنگ بود.
تصویر زمینه به عنوان Backsplash. در بسیاری از بازسازی های مدرن آشپزخانه ، از پشت صحنه کاشی کاری زیبا به عنوان یک نقطه کانونی استفاده شده است. متأسفانه ، این نوع کاشی گران است - بین 5 تا 20 دلار برای هر فوت مربع. با این حال ، می توانید با کاغذ دیواری وینیل ضد پاشش ، یک پس زمینه با دوام و تزئینی ایجاد کنید. با پرداخت حدود 40 دلار ، می توانید رول کاغذ دیواری 30 فوت مربعی بخرید - به اندازه ای که کل قسمت پشت پرده را در اکثر آشپزخانه ها بپوشاند.
تصویر زمینه به عنوان یک سر صفحه. نقطه کانونی اتاق خواب معمولاً سر تخت است. اگر تختخواب شما یکی ندارد ، می توانید یکی را مستقیماً به دیوار اضافه کنید. کافیست یک کاغذ دیواری را به اندازه مناسب برش دهید و آن را پشت تخت آویزان کنید و یک سرتخت تزئینی دارید که اصلاً جایی را اشغال نمی کند.
کاغذ دیواری روی مبلمان. درست مانند رنگ ، می توان از کاغذ دیواری نیز استفاده کرد تا به مبلمان جلوه تازه ای ببخشد. می توانید قطعات کوچک را برای پوشاندن جبهه های کشو ، رومیزی یا پانل های درب کمد برش دهید.
7. از پارچه استفاده کنید
از فرش پرده های پارچه ای استفاده کنید
یکی از سریع ترین راه ها برای تازه و جدید نشان دادن اتاق ، تغییر رنگ است. رنگ ارزان ترین و چشمگیرترین روش برای انجام این کار است ، اما می توانید تقریباً به همان اندازه با پارچه تأثیر بگذارید.

بسیاری از چیزهای مختلف در اتاق - از جمله مبلمان ، پرده ، بالش و فرش - از پارچه ساخته شده یا روی آنها پوشانده شده است. خاموش کردن این منسوجات راهی آسان برای افزودن رنگ روشن یا جایگزینی رنگی است که از آن خسته شده اید.

روش های تغییر اتاق با پارچه عبارتند از:

ملافه جدید تغییر دادن تختخوابتان راهی سریع برای جلوه ای تازه به اتاق خواب است. با قیمتی معادل 50 دلار یا کمتر ، می توانید یک روتختی لحافی و مجموعه ای از شماها تهیه کنید که روی بالش و بالش های موجود شما قرار دارد. این هزینه کمتر از خرید لحاف کاملاً جدید است - و می توانید برای شستشوی آنها جلد جدید را بردارید.
بالش های جدید می توانید با چند بالش پرتاب روشن ، که به قیمت 10 دلار هزینه می شود ، به اتاق نشیمن رنگی اضافه کنید. همچنین می توانید رویه های جدید بالش های موجود خود را با قیمت 5 تا 10 دلار خریداری کنید. یا اگر خیاطی بلد هستید ، می توانید جلد خود را بسازید. شما می توانید از حیاط پارچه ای تزئینی از 2 تا 20 دلار بپردازید که برای ساخت دو روکش کوسن قابل توجه کافی است.
جلدهای برش دار با پوشاندن یک جلد شیار جدید ، می توانید ظاهر یک تودوزی را کاملاً تغییر دهید. بسته به سایز و مواد از لحاظ قیمتی بطور قابل توجهی متفاوت است. یک روتختی مقدماتی و اساسی برای صندلی ممکن است به قیمت 30 دلار نباشد ، در حالی که یک مبل روتختی سفارشی در پارچه ای فانتزی بیش از 1000 دلار هزینه دارد. با این حال ، این هنوز هم کمتر از هزینه تعویض یا روکش مجدد مبلمان شما است. شما می توانید با انداختن یک ملافه یا رومیزی رنگارنگ روی مبل ، یک پوشش کاناپه کمتر رسمی بسازید.
بازیابی کوسن های صندلی. اگر صندلی چوبی با صندلی بالشتکی دارید ، اغلب می توانید صندلی را برداشته و روی آن را با پارچه ای متفاوت بپوشانید. این یک کار کاملاً ساده است که به مهارت خیاطی احتیاج ندارد. ابتدا پایین صندلی را باز کنید. سپس یک تکه پارچه را متناسب با آن ببرید و آن را دور صندلی ، درست بالای پارچه قدیمی تا کنید. پارچه جدید را مستقیماً به چوب صندلی چسبانده یا منگنه کنید و دوباره آن را روی صندلی قرار دهید.
منسوجات حمام. از آنجا که اکثر سرویس های بهداشتی مبلمان ندارند ، تعویض حوله و پرده دوش بزرگترین تغییری است که می توانید بدون بازسازی انجام دهید. پرده های دوش در طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها ارائه می شوند که قیمت آنها از 5 دلار تا بیش از 50 دلار است. مجموعه ای از حوله ها - دو حوله حمام ، دو حوله دستی و دو دستمال - می تواند از 20 تا 100 دلار قیمت داشته باشد.
پرده ها تقریباً هر پنجره ای می تواند ظاهر خود را با پرده تغییر دهد. یک پرده سفید و شفاف ساده ، احساس سبک و مطبوعی ایجاد می کند ، در حالی که پارچه ای با صفحات سنگین در ساتن تیره ، ظاهری کاملاً رسمی تر ایجاد می کند. سبک های ساده برای بودجه شما بهترین هستند ، زیرا هزینه صفحه های ساده می تواند هر قطعه 5 دلار باشد. اگر نمی توانید پرده هایی را که دوست دارید در فروشگاه پیدا کنید ، می توانید به راحتی از هر پارچه ای که دوست دارید استفاده کنید. فقط مهارتهای اساسی خیاطی لازم است (یا در بعضی موارد ، اصلاً به چنین مهارتهایی لازم نیست). اگر پارچه ای دارید که اندازه آن برای پنجره های شما مناسب است ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را از چند حلقه پرده با گیره های متصل آویزان کنید.
فرش انداختن یک فرش جدید روی زمین راه حل سریع دیگری برای یک اتاق ساده است. فرش های پیشرفته و دستبافت هزاران دلار قیمت دارند ، اما گزینه های ارزان قیمت زیادی وجود دارد. فروشگاه های زنجیره ای مانند Target ، Walmart و IKEA مجموعه ای از فرش های منطقه را با رنگ های ثابت و الگوهای ساده با قیمت 100 دلار یا کمتر ارائه می دهند.
همچنین می توانید از پارچه به روش های غیرمعمول تری استفاده کنید. به عنوان مثال ، در دکوراسیون آشپزخانه که در این خانه قدیمی نشان داده شده است ، صاحب خانه درهای کابینت پایین خود را با wi جایگزین کرد.

هفتمین پانل از پارچه راه راه به قیمت 50 دلار. Petersiks of Young House Love از پارچه های گلدار رنگی به عنوان دیوار پوش در کمد اتاق خواب دختران خود استفاده کرده و آن را با اسلحه اصلی متصل می کنند.

8. ابزار نجاری اضافه کنید
قالب سازی نجاری را اضافه کنید
بسیاری از خانه های قدیمی ، از عمارت های ویکتوریا گرفته تا خانه های ییلاقی Craftsman ، دارای کارهای چوبی چشم نواز هستند. قالب های تاجی ، ریل های صندلی ، ضد زنگ و ستون های نیوز تراشیده شده همه باعث جذابیت بصری اتاق می شوند. با این حال ، در خانه های مدرن ، جزئیاتی از این دست بسیار کمتر مشاهده می شود.

اگر می خواهید برخی از کارهای چوبی دیوارهای شما را زنده کند ، می توانید کارهای خود را اضافه کنید. کمی از چوب های تزئینی با بودجه قابل کنترل یک اتاق را از پایه ساز به سفارشی می برد.

انواع نجاری که می توانید اضافه کنید عبارتند از:

قالب سازی پایه حتی بسیاری از خانه های مدرن کمی لبه های ساده در لبه های کف دارند. هر شکافی را بین تخته کف و دیوارها می پوشاند و به اتاق جلوه ای کاملتر می بخشد. با این حال ، اگر می خواهید به کفپوش هایتان فانتزی تر برسید ، می توانید یک قالب دوم و کوچکتر (به نام قالب "کفش") در مقابل قالب پایه اضافه کنید. ساده ترین قالب های کفش برای طول 8 فوت فقط 2 تا 3 دلار هزینه دارند. قالب های تراش خورده فانتزی با اشکال دقیق تر از 4 تا 8 دلار در هر 8 فوت طول دارند.
قالب تاج. همانطور که قالب پایه انتقال بین دیوارها و کف را ایجاد می کند ، قالب تاج اتصال بین دیوارها و سقف را برجسته می کند. قالب های تاج در انواع مختلفی از سبک ها و اندازه ها برای استفاده در خانه های سنتی ، روستایی یا مدرن وجود دارد. نصب آن به صورت حرفه ای به ازای هر فوت خطی 4 تا 8 دلار هزینه دارد ، اما انجام این کار توسط خود شما می تواند قیمت را برای یک قالب ساده به 1 دلار در هر فوت کاهش دهد. با این حال ، این کار نیاز به اره میترس دارد ، بنابراین اگر مالک آن نیستید ، این هزینه پروژه را افزایش می دهد.
ریل صندلی. ریل صندلی قالبی است که در اطراف اتاق حدود 30 اینچ بالاتر از کف قرار دارد. این دیوار را به دو قسمت تقسیم می کند و می تواند فضای اتاق را گسترده تر نشان دهد. غالباً ، قسمت های بالای و زیر ریل صندلی با دو رنگ مختلف رنگ آمیزی می شوند یا یک قسمت آن به صورت کف پوش یا روکش می شود. قیمت ریلی صندلی بسته به سبک و مواد آن ممکن است در هر فوت از 1 دلار تا 12 دلار باشد. نصب ریل صندلی ساده تر از نصب قالب پایه یا تاج است ، بنابراین بسیاری از DIY ها می توانند کار را به تنهایی انجام دهند.
ریل های تصویری. ریل تصویری بالاتر از ریل صندلی تنظیم شده است - معمولاً در یک سطح با بالای پنجره های اتاق قرار دارد. این ریل تصویری نامیده می شود زیرا می تواند برای قرار دادن تصاویر بدون قرار دادن سوراخ های ناخن در دیوار استفاده شود. در عوض ، یک سیم آویز به هر طرف تصویر وصل می کنید و سر دیگر آن را به قلابی که روی ریل آویزان است ، وصل می کنید.
Wainscoting. Wainscoting به صفحه ای گفته می شود که در اطراف اتاق تقریباً به نصف دیوار می رسد. پانل های باریک با شیارهای نازک که از طول آنها عبور می کنند ، متداول ترین نوع آن تخته مهره است. انواع دیگر شامل تخته های افقی ، قاب های ساخته شده از دیوار و قالب بندی تخته و باتوم است که دارای تخته های عمودی به طور مساوی با یک تخته افقی بلند در بالا و پایین است. در خانه جوان عشق ، پترسیکس نشان می دهد که چگونه آنها فقط با 57 دلار در راهرو خانه اول خود قالب تخته و باتوم نصب کردند.
بازسازی سرویس بهداشتی در In My Own Style مثال خوبی است که نشان می دهد چگونه افزودن چوب می تواند ظاهر اتاق را کاملا تغییر دهد. صاحب خانه ، دایان هنکلر ، حمام اصلی خود را با انواع مختلف قالب سازی به روز کرد. او تخته ها و ملافه ها را به دیوارها اضافه کرد ، دو آینه ساده را با تخته و قالب تاج قاب کرد و از قطعه دیگری از قالب تاج استفاده کرد تا گلدان پنجره ایجاد کند. هزینه تمام مجدد اتاق کمتر از 300 دلار است.

9. روی جزئیات تمرکز کنید
جزئیات کانون لوله کشی
شگفت آور است که یک تغییر کوچک در یک اتاق چقدر می تواند تفاوت ایجاد کند. غالباً ، چیزی به سادگی جایگزینی سخت افزار یا لوازم جانبی می تواند فقط با چند دلار احساس تازه ای به اتاق بدهد.

به عنوان مثال ، شما می توانید:

تغییر کابینه تعویض دستگیره های کابینت می تواند حال و هوای کاملاً متفاوتی به آشپزخانه شما ببخشد - و بسیار ارزان تر و آسان تر از تعویض کامل کابینت است. مراکز خانگی مجموعه ای از دستگیره ها و دستگیره ها را به هر سبکی که تصور کنید - سنتی ، مدرن ، روستایی ، صنعتی - با قیمت 1 تا 5 دلار ارائه می دهند. اگر قلب خود را به سبک گران قیمت تنظیم کرده اید اما توانایی پرداختن آن را به هر کابینت آشپزخانه ندارید ، فقط کشوهای کشو را تغییر دهید. از آنجا که به سطح چشم نزدیکتر هستند ، بیشتر برجسته می شوند.
شیر آب خود را جایگزین کنید. طراحان شیر آب را "جواهرات" آشپزخانه می نامند. و درست مانند جفت شدن یک لباس مشکی اصلی با یک گردنبند خیره کننده ، تغییر یک شیر ساده برای یک لباس مجلسی می تواند کل اتاق را بسیار ظریف تر نشان دهد. شیرهای مختلف سبک های متنوعی دارند - از سبک قدیمی و آراسته ، گرفته تا براق و مدرن - بنابراین می توانید یکی از آنها را متناسب با هر آشپزخانه ای پیدا کنید. در مراکز خانگی ، بیشتر شیرهای آب از حدود 50 دلار تا بیش از 200 دلار است. اگر مرکز خانه شما سبکی مطابق با بودجه شما مطابق میل شما ندارد ، سعی کنید در حیاط های نجات به دنبال شیرهای قدیمی با جذابیت قدیمی باشید. فقط مراقب باشید که اندازه گیری های آنها را بررسی کنید و مطمئن شوید که مناسب شما هستند 

غرق می شوی
سایه ها را تغییر دهید. تغییر سایه روی لامپ می تواند هم به آن و هم به اتاقی که می دهد جلوه ای جدید ببخشد. سایه های جدید معمولاً هر کدام 10 تا 30 دلار قیمت دارند - اما گاهی اوقات ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سایه قدیمی را تغییر دهید. Better Homes and Gardens چندین روش برای بازسازی سایه لامپ با روبان ، کاغذ ، پارچه یا رنگ را نشان می دهد. ترفندهای مشابه برای وسایل چراغ سقفی کار می کنند. در Homedit می توانید سایه های DIY را برای لامپ های سقفی ساخته شده از بطری های قدیمی ، ملاقه های بامبو ، کاغذ ، تول و حتی یک کره قدیمی مشاهده کنید.
روشنایی را تنظیم کنید. اگر صحبت از لامپ ها شود ، حتی اگر فضای کافی برای دیدن وجود نداشته باشد ، اتاق با تزئینات عالی نیز خوب نخواهد بود. اغلب اوقات ، برای رفع این مشکل تنها لامپ های با ولتاژ بالاتر در وسایل موجود خود هستید. در موارد دیگر ، می توانید لامپ های خود را به اطراف منتقل کنید تا توزیع نور در اتاق بهبود یابد.
لوازم جانبی اضافه کنید. از قدرت لوازم جانبی غافل نشوید. یک گلدان با گلهای تازه ، یک گیاه سبز ، یک کاسه میوه ای رنگارنگ یا چند شمع می توانند اتاق را فقط با صرف چند دلار روشن کنند. عکسهای خانوادگی همچنین می توانند دکوراسیون خوبی ایجاد کنند ، اما وقتی همه آنها در قابهای مشابه باشند بهترین شکل را دارند. یک hodgepodge از انواع مختلف قاب - پلاستیک شفاف ، چوب برهنه ، چوب نقاشی شده و فلز - بی نظم به نظر می رسد و حواس خود را از تصاویر منحرف می کند. وقتی برای همه فریم های خود یک ماده را انتخاب می کنید یا همه آنها را با یک رنگ رنگ می کنید ، به نظر می رسد تصاویر شما به هم تعلق دارند.
شلوغی را پاک کنید. داشتن لوازم جانبی بیش از حد در یک اتاق حتی از داشتن تعداد بسیار کمی بدتر به نظر می رسد. وقتی روکش شما مملو از مجموعه ای از سوغاتی ، صدف های دریایی ، کارت های تبریک ، ساعت و شکلات چینی باشد ، به نظر می رسد یک آشفتگی بزرگ است و نمی توانید به هر قطعه ای که شایسته آن هستید توجه کنید. بنابراین اولین قدم در ایجاد تغییر در اتاق باید حذف کلیه لوازم جانبی باشد. سپس ، یکی یکی از آنها رد شوید و مشخص کنید که چگونه می توانند به بهترین شکل نمایش داده شوند. موارد را با هم مطابقت داده و گروه هایی را با موارد مشابه ، مانند مجموعه ای از ظروف ، تشکیل دهید. هنگامی که تصمیم گرفتید چه چیزی با هم خوب به نظر برسد ، فقط آن وسایل را پس بگیرید و خانه های جدیدی برای دیگران پیدا کنید.
این تغییر اتاق خواب 250 دلاری در View Along the Way نشان می دهد که چگونه لوازم جانبی می توانند ظاهر و احساس اتاق را تغییر دهند. پنج زن اتاق خواب دوست مشترک خود را با آوردن لحاف ، پرده ، وسایل تزئینی و هنری جدید تغییر شکل دادند. بسیاری از این وسایل از قسمت های دیگر خانه دوستشان یا از خانه های خودشان آمده است. آنها همچنین دیوارها را دوباره رنگ آمیزی کردند ، اما این لوازم جانبی است که اتاق را واقعاً درست می کند.

10. آثار هنری ارزان ایجاد کنید
آثار هنری ارزان ایجاد کنید
یک اتاق بدون نوعی هنر کاملاً کامل به نظر نمی رسد. شما می توانید مبلمان ، دیوارها ، کفپوش و درمانهای پنجره ای زیبا داشته باشید ، اما اگر دیوارها خالی باشند ، اتاق هنوز احساس ناتمام می کند.

یک نقاشی از یک گالری ممکن است هزاران دلار هزینه داشته باشد ، اما خوشبختانه روش های زیادی برای تزئین دیوارهای شما با هزینه بسیار کمتر وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید چاپ پوستر بسیاری از نقاشی های معروف را با قیمت 20 دلار یا کمتر خریداری کنید. یک قاب سهام 20 دلاری اضافه کنید و هنر شما آماده آویز شدن است.

پوسترها تنها مواردی نیستند که می توانید قاب بگیرید - می توانید موارد زیر را نیز بدست آورید و قاب بگیرید:

صفحات یک تقویم رنگارنگ
تصاویر بریده شده از یک مجله
اره منبت کاری اره مویی کامل شده
تکه هایی از پارچه ، کاغذ دیواری یا کاغذ بسته بندی طرح دار
تصاویر ، متن ها و طرح های چاپ شده در چاپگر خانگی شما
یادداشت های کوچک از هر نوع که در یک جعبه سایه نصب شده باشد
اگر یک قطعه هنری را که دوست دارید در یک فروشگاه یا یک مقاله از مجله مشاهده کنید ، اغلب می توانید به یک روش ارزان قیمت برای تولید مثل آن در خانه برسید. به عنوان مثال ، در Young House Love ، Peteriks توضیح می دهند که چگونه برخی از تابلوهای قدیمی مترو را که هر کدام به صورت آنلاین با قیمت 1600 دلار فروخته می شدند ، بازسازی کردند. آنها فقط نام ایستگاه ها را روی چاپگر خود چاپ کردند ، صفحات را به تخته های چوبی رنگ آمیزی چسب زدند و به آنها پایان پریشانی دادند.

در حقیقت ، اگر به آن درست نگاه کنید ، تقریباً هر چیزی می تواند هنر باشد. به عنوان مثال ، در تغییر اتاق خواب که در بالا توضیح داده شد ، این پنج دوست انواع مختلف پارچه طرح دار را از طریق چندین حلقه گلدوزی که دوستشان قبلاً در اختیار داشت ، کشیدند. حلقه ها روی دیوار جمع شده و نقطه کانونی چشم نوازی را ایجاد می کنند.

همه اش را بگذار کنار هم
با ترکیب نکات مختلف ذکر شده در اینجا ، می توانید با بودجه استخوان های برهنه ، یک اتاق را از بالا به پایین تبدیل کنید. برای دیدن نمونه هایی از نحوه استفاده مردم از روش های تزئین بودجه در اتاق های مختلف به ادامه مطلب بروید.

اتاق خواب
در RICE Designs می بینید که چگونه یک صاحب خانه اتاقی با دیوارهای کثیف و آسیب دیده را به یک اتاق خواب جادویی برای پسر سه ساله خود تبدیل کرده است. او دیوارها را با رنگ آبی غنی رنگ آمیزی کرد و آنها را با بریدگی ابرها و ستاره ها تزئین کرد. او همچنین از رنگ برای بازسازی تخت و کمد دست دوم استفاده کرد.

بیشتر هنرهای موجود در اتاق دست ساز است. صاحب خانه الفبا را روی تخته ای که در یک ساختمان فرسوده پیدا کرده نقاشی کرد. یک دیوار با صفحات بریده شده از کتاب قدیمی کودکان پوشانده شده است و تلفن همراه عکس های خانوادگی روی کمد آویزان است. این اتاق در کل منحصر به فرد است و صاحبخانه کمتر از 200 دلار هزینه کرده است.

Petersiks of Young House Love نیز چندین تزیین کرده است 

اتاق بچه ها با بودجه. شاید سریعترین تغییر شکل اتاق آنها همان چیزی باشد که برای خواهرزاده 8 ساله خود ، اولیویا انجام دادند. ابتدا آنها یک میز و کمد دست دوم آوردند که آن را با رنگ صورتی روشن و یک صندلی به رنگ سفید ساخته اند. آنها همچنین تخت را با یک لحاف جدید و یک سرتختی روکش دار تزیین کردند.

آنها برای خاتمه دادن به فضا ، یک فرش ، پرده ، چراغ و چندین قطعه هنری به آن افزودند. آنها دو تخته آهن ربا را در کاغذ بسته بندی نارنجی روشن پوشانده و چندین کتاب داستان "Olivia" را به صورت رو به روی قفسه به نمایش گذاشتند. هزینه کل دکوراسیون اتاق دقیقاً 200 دلار بود.

حمام و اتاق خشکشویی
انجام مجدد سرویس بهداشتی می تواند یک کار گران قیمت باشد. طبق گفته HomeAdvisor ، هزینه متوسط ​​بازسازی حمام چیزی بیش از 9300 دلار است. با این حال ، اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که ظاهر فضا را بهبود بخشید ، می توانید این کار را با بودجه بسیار کمتری انجام دهید - در برخی موارد ، کمتر از 100 دلار.

بعنوان مثال ، پس از موفقیت در اتاق خواب اولیویا ، پترسیکس بعداً به عنوان کادوی تولد دستشویی خود را ساختند. در Young House Love ، آنها نشان می دهند که چگونه دیوارها را با رنگ سبز شاد رنگ آمیزی کرده و لوازم جانبی بازیگوش را اضافه کرده اند. یک پرده روشن دوش راه راه ، حوله ها و یک فرش فضا را منگنه می کند و یک لوستر فروشگاه تخفیف به شما لمس می کند. از همه بهتر ، آنها اتاق را فقط با 82 دلار از اتاق خراب به خیره کننده بردند.

وبلاگ نویس Melissa Viscount of Two It Yourself حتی با بودجه 84 دلار در اتاق کوچک پودر خود تغییرات دقیق تری ایجاد کرد. او یک ریل صندلی با کاغذ دیواری به ظاهر تخته در زیر و رنگ تازه در بالای آن ، و همچنین یک پارچه پارچه جدیدی که خودش ساخته بود اضافه کرد. او همچنین یک قفسه ذخیره سازی با چوب رایگان که از یک پالت حمل و نقل پاک شده ساخته شده است. از دیگر لوازم جانبی DIY می توان به وسایل روشنایی شیشه گلدان ، سطل زباله با طناب و هنر ساخته شده از پارچه باقیمانده اشاره کرد.

در Designer Trapped in a Lawyer's Body می توانید یک تغییر شکل اتاق لباسشویی با بودجه ای به همان اندازه استخوان برهنه ببینید: فقط 71 دلار. صاحب خانه دیوارها ، کابینت ها و کف را رنگ آمیزی کرد و پیشخوان ها را با یک محصول بتونی اصلاح کرد. او برای لباس اتاق ، پرده ها و آینه را از اتاق های دیگر قرض گرفت و برخی از کارهای هنری DIY را اضافه کرد. تنها چیزی که او خرید جدید یک فرش کوچک بود.

قرار دادن اتاق ها با هم
آشپزخانه ها
بازسازی آشپزخانه حتی از بازسازی حمام نیز هزینه بیشتری دارد. براساس Better Homes and Gardens ، حتی یک "انجام مجدد جزئی" نیز حدود 5000 دلار هزینه دارد و "تعمیرات اساسی" می تواند به 75000 دلار یا بیشتر برسد. اما با برخی از ترفندهای تزئین بودجه ، فقط با چند صد دلار می توانید ظاهر جدیدی به آشپزخانه خود بدهید.

به عنوان مثال ، در این خانه قدیمی ، می بینید که چگونه دو خانه دار ماساچوست یک آشپزخانه دهه 1920 را با بودجه فقط 645 دلار بازسازی کردند. آنها دیوارها ، کابینت ها و تخته ها را با رنگ سفید رنگ آمیزی کردند ، سپس با برداشتن برخی از تر و تمیزهای اضافی و تبدیل دو کابینت به قفسه های باز ، فضا را بیشتر روشن کردند. سپس آنها محل را با جزئیات از جمله قالب تاج روی کابینت ها ، یک چراغ روشنایی جدید ، یک شیر آب جدید و روکش های خروجی از جنس استنلس استیل به صورت دکلره ای بالا بردند. نمای آشپزخانه صفحه پشتی کاشی تخته سنگ است که آنها خودشان آن را با دست نصب می کنند.

TheKitchn بازسازی بودجه دیگری دارد که فقط با پرداخت 500 دلار آشپزخانه را از ظلمانی تاریک به سبک و مطبوع تبدیل می کند. صاحبان خانه دیوارها و کابینت های چوبی تیره را رنگ آمیزی کرده و پیشخوان های سنگی را با بلوک قصابی که خود برش زده و نصب کرده اند ، جایگزین کردند. با شکوه تر ، آنها بسیاری از وسایل و لوازم جانبی را از مواد خالص ساخته شده ساخته اند. چراغ آویز یک بار یک سبد فروشگاه صنایع دستی بود ، میز ناهار خوری از چوب قراضه و نرده های پله ساخته شده است و صفحه پشتی از چوب های حیاط خلاق استفاده شده است.

داستان آخر در این خانه قدیمی شامل یک آشپزخانه تاریک و آشفته است که با قیمت 468 دلار در یک خانه مزرعه دوباره ساخته شده است. اتاق با رنگ های بسیار زیاد شروع شد ، بنابراین صاحبان خانه همه چیز را رنگ آمیزی کردند: دیوارها ، کابینت ها ، پیشخوان ها و کف ها. آنها درهای کابینت بالایی را برداشته و درهای زیرین را با کاغذ مهره و تخته سه لا اصلاح کردند.

برای اضافه کردن فضای پیشخوان بیشتر ، این زوج یک جزیره آشپزخانه روستایی را از ابتدا ساختند. آنها از تخته های کاج ساده استفاده می کردند ، که آنها "با پتک" آنها را ناراحت می کردند تا قبل از افزودن لکه به آنها ظاهری پیر بدهند. و برای روشنایی ، آنها لوسترهایی از شیشه های سنگ تراشی چهار منظوره و چهار ضلعی و میله پرده ساخته اند.

حرف آخر
بارزترین مزیت تزئین بودجه این است که به شما امکان می دهد یک اتاق با کیفیت HGTV بدون بودجه در اندازه HGTV داشته باشید. اما انجام مجدد اتاق خود به این روش یک مزیت ظریف دیگر نیز دارد: غرور مالکیت. وقتی اتاقی را با بودجه مجدداً انجام می دهید ، مجبور می شوید خلاق باشید و خارج از چارچوب فکر کنید. به جای اینکه فقط همه تصمیمات را به یک دکوراتور تحویل دهید ، باید از نیروی کار و زیرکی خود استفاده کنید تا کار را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید.

بنابراین وقتی کارتان تمام شد ، در نهایت با فضایی روبرو خواهید شد که واقعاً متعلق به خودتان است. این کار منعکس کننده کار ، ایده ها و سبک شما بسیار بیشتر از اتاقی است که صرفاً برای آن هزینه کرده اید. و این چیزی است که شما واقعاً می توانید نسبت به آن احساس خوبی کنید.